Naszym kandydatem na burmistrza
jest Michał Klonowski

Michał Klonowski, 48 lat

Rodowity mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego. Jego celem jest zapewnienie dalszego dynamicznego rozwoju naszej Gminy, nowoczesnej edukacji, wsparcia dla grodziskich przedsiębiorców, zapewnienia wymaganej opieki medycznej, zapewnienia miejsca dla młodzieży, dobrych dróg, rozwoju infrastruktury technicznej oraz dostępu do wszystkich mediów. Jest człowiekiem otwartym, nastawionym na dialog i współpracę.

Michał Klonowski

Profil zawodowy:

Obecnie Prezes Zarządu w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej „Żyrardów”. W roku 2021 Pierwszy Zastępca Burmistrza Grodziska Mazowieckiego kierujący kluczowymi dla miasta referatami.

W latach 2021 – 2022 Członek Zarządu Związku Powiatowo-Gminnego „Grodziskie Przewozy Autobusowe”. Od 2016 roku Dyrektor Operacyjny, a od 2017 roku Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim, w latach 2002 – 2015 menedżer działów i koordynator projektów z wieloletnią praktyką zdobytą w zagranicznych i krajowych firmach.

Wykształcenie:

mgr inż. Politechniki Warszawskiej, w 2018 r. ukończył studia podyplomowe na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. W 2019 r. na Polskiej Akademii Nauk zdobył tytuł MBA. Ukończył liczne szkolenia korporacyjne w zakresie rozwoju umiejętności kierowniczych, związane z systemem zarządzania jakością, kierowania projektami, negocjacjami z trudnym klientem, z zakresu HR, Six Sigma, Lean Manufacturing.

Jako DOŚWIADCZONY menadżer gwarantuje SUKCES

Jako inżynier z wykształcenia zapewnia DOKŁADNOŚĆ i PROFESJONALIZM

Jako rodowity mieszkaniec Grodziska oddaje miastu swoje serce!

Kontakt

Michał Klonowski, tel. 515 004 044

Mail: biuro@michalklonowski.pl

Więcej informacji na temat kandydata znajdziecie Państwo na stronie www.michalklonowski.pl

Głosuj na Michała Klonowskiego!